Бирки для маркування деревини, вимірювальні та маркувальні системи для лісового господарства

Бирки для маркування деревини, вимірювальні та маркувальні системи для лісового господарства

Вимірювальні і маркувальні прилади для лісового господарства. Електронні та ручні (механічні) мірні вилки, мобільні додатки, інструменти і бирки для маркування від віробника Codimex вся фірмова продукція перевершує найрізноманітніші очікування наших Клієнтів.

Комплект – ЕКО CODIMEX для маркування деревини

Менше смІття в лісі

НОВА ЯКІСТЬ В МАРКУВАННІ ДЕРЕВИНИ

Інструменти та бирки комплекту ЕКО CODIMEX , що входять до складу системи маркування деревини, запроектовані так, щоб виправдати всі очікування користувачів шляхом забезпечення простого, надійного и безпечного маркування деревини.

 

 

 До складу Комплекту  ЕКО CODIMEX для маркування деревини входять:

– молоток для маркування деревини

– автоматичний виштовхувач бирок

– бирки для маркування деревини

– чорнильниця Т1

– контейнер на 200 шт. бирок 

 

 

 

Молотки для маркування деревини 

Молотки для маркування деревини CODIMEX в залежності від потреб і необхідного рівня забезпечення, доступні з різними ударними голівками. Основним типом голівок є тип універсальний з можливістю кріплення всіх доступних бирок CODIMEX, голівки відсікаючі краї, підходять до бирок  типу SPECIAL або KOMPAKT  лазер зі штрих-кодом, голівки  з номером лісництва або комбінація двох типів голівок в одну,  з номером лісництва та голівки відсікаючої краї.

 

Молоток для маркування деревини зі стандартною голівкою

Молоток зі стандартною голівкою підходить для використання з усіма типами бирок для маркування деревини.

 

 

 

 

 

 

 

 

Молоток для маркування деревини з обрізаючою голівкою

Голівка оснащена лезом, яке відрізає бічні частини бирки з чотирма кріпильними зубцями, що прикріплюють бирку до молотка, запобігаючи повторному застосуванню бирки  на голівку молотка.

Крім того, бирку прикріплену таким чином , набагато важче видалити з деревини.

Молоток з обрізаючою голівкою призначений для використання тільки для бирок  типу SPECIAL або KOMPAKT лазер зі штрих-кодом.

 

 

 

 

 

 

 

Молоток для маркування деревини з номером.

Голівка може бути оснащена додатково кодовим номером лісового господарства. При маркуванні деревини номер буде набитий точно поруч бирки. Для того, щоб поліпшити видимість номера коду з цим типом голівки рекомендується використовувати чорнильницю T2, яка міститься в автоматичному виштовхувачі бирок . Використання голівки з кодовим номером лісництва додатково перешкоджає в повторному використанні бирки або її заміни. Може бути використана з усіма типами бирок. Голівка з номером також доступна з  обрізаючою голівкою.

 

 

 

 

 

 

 

 

Порівняння стандартної голівки з голівкою з кодовим номером.

 

 

 

 

 

 

Всі молотки можуть бути вигравірувані логотипом або іншим графічним знаком (з іншої сторони голівки).

 

 

 

Автоматичний виштовхувач бирок

Автоматичний живильник Codimex для маркування деревини Автоматичний живильник Codimex для маркування деревини

 

 

 

 

 

 

Автоматичний виштовхувач бирок CODIMEX здатний вмістити одноразово 40 бирок, які нанизані на  пластикову шпильку. Задня частина виштовхувача сконструйована таким чином, що при використанні всіх бирок порожня  шпилька  блокується, висуваючись тільки частково.

 

Це дає можливість затримати її рукою і вставити в контейнер. Це запобігає неконтрольованому  випаданню шпильок  в лісі. Автоматичний виштовхувач бирок CODIMEX полегшує збір порожніх шпильок на бирки, що сприяє зменшенню кількості сміття в лісі.

 

 

 

Це означає, що під час використання 20 млн. бирок на протязі року ,  500 000 шпильок залишається в лісі.

 

Чорнильниця Т1

чорнило T1

 

 

 

 

Чорнильниця Т1 встановлена в автоматичному виштовхувачі використовується для фарбування знаку фірмового, що відбивається на деревині. Це дозволяє швидко і без бруду, виразно і контрастно маркувати  деревину в надійний спосіб. Змінний картридж  до чорнильниці просочений спеціальною водостійкою фарбою, яка доступна в трьох кольорах: чорному, зеленому або червоному.

 

Чорнильниця Т2

Додатковим обладнанням є чорнильниця Т2, яка встановлена на виході автоматичного виштовхувача  бирок. Вона використовується при роботі з молотком з кодовим номером. Він використовується для фарбування коду лісівництва, який під час кріплення бирки,  відбивається  на дереві.

 

 

 

 

Контейнер  на 200 штук бирок

 

Контейнер для бирок виготовлений з алюмінію і має  п’ять відділень  для розміщення 5 шпильок  на 40 бирок. Він  може помістити в цілому до 200 бирок. Контейнер прикріплений до автоматичного виштовхувача  бирок.

 

 

 

Контакты

Наши Контакты:

+38 044 200 12 54
+38 044 501 10 72
+38 067 441 06 69
+38 067 442 19 56

e-mail: info@mwm-kiev.com.ua
03148 г. Киев ул. Героев Космоса, 4, офис 801